Seminarium Naukowe Mikroelektroniki 2022

Seminarium Naukowe Mikroelektroniki 2022

W dniach 18-20 listopada 2022r. odbyła się kolejna edycja Seminarium Naukowego Mikroelektroniki w Konopnicy. To coroczne wydarzenie organizowane przez studentów Koła Naukowego Młodych Mikroelektroników od 2000 roku. Wyniki swoich prac badawczych zaprezentowali studenci kół naukowych z Politechniki Łódzkiej, Politechniki Lubelskiej, Politechniki Warszawskiej a także doktoranci Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki Sieci Badawczej Łukasiewicz. Prezentacje oceniane były przez przedstawicieli każdej jednostki naukowej w trzech kategoriach: indywidualnej studenckiej, doktoranckiej oraz za prezentacje grupowe.

Seminarium w Konopnicy to nie tylko prezentacje młodych naukowców, ale przede wszystkim wymiana doświadczeń i cennych rad na przyszłość. Jest to również doskonała okazja do zintegrowania się ze studentami z innych uczelni, między innymi podczas wieczornego ogniska.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!